Karta Win

Wina musujące

Prosecco Frizzante

wino musujące, białe, łagodnie wytrawne
Włochy, Veneto DOC
(glera)

Jasny, słomkowy kolor z zielonymi reeksami, perlage trwałe i eleganckie. Lekko owocowy bukiet z nutą dzikiego, zielonego jabłka. Orzeźwiające, świeże wino, idealne na letnie upały.

Prosecco Spumante

wino musujące, białe, łagodnie wytrawne
Włochy, Veneto DOC
(glera)

Jasno-słomkowa barwa, z drobnym, ale trwałym perlage. Intensywny, świeży aromat jasnych owoców i kwiatów akacji. Harmonijne i orzeźwiające spumante, łagodne i rześkie w finale.

Wino domowe

Conte Bianco

wino białe, łagodnie wytrawne
Włochy, Veneto IGT
(lokalne szczepy)

Świeży, aromatyczny bukiet, pełen tropikalnych, mięsistych owoców. Poukładane, orzeźwiające wino o owocowym charakterze.

Conte Rosso

wino czerwone, łagodnie wytrawne
Włochy, Veneto IGT
(lokalne szczepy)

Intensywny aromat dojrzałych, czerwonych owoców. W ustach atrakcyjne, słodkie nuty owocowe, z delikatna taniną. Uniwersalne wino, zarazem łagodne i pełne smaku.

Wina białe

12 e mezzo Malvasia Bianca

wino białe, łagodnie wytrawne
Włochy, Veneto IGT
(lokalne szczepy)

Aromat tropikalnych owoców, miodu i wanilii. Bogate, z mocnymi nutami muszkatowymi, otulonymi wanilią. Świetnie zbalansowane, z długim, aromatycznym finiszem.

Riesling Collection

wino białe, wytrawne
Francja, Alzacja AOC
(riesling)

Owocowo-kwiatowy bukiet, z mineralnymi nutami. Łagodny, świeży smak, pełen moreli i jasnych owoców. Gładkie, żywe i eleganckie wino. Nuty kwiatowe z mineralno-morelową nutą. Łagodny smak, przepełniony owocową świeżością, zachwyca subtelnością jasnych owoców. Wino dobrze ułożone, gładkie, a w nale żywe i eleganckie.

Luma Grillo

wino białe, łagodnie wytrawne
Włochy, Sycylia, Terre Siciliane IGT
(grillo)

Łagodny, świeży aromat o charakterze roślinno-owocowo-kwiatowym z nutami jabłek i owoców tropikalnych. Wino świeże, pełne harmonii, bardzo trwałe w ustach, z wyczuwalnym niuansem migdałowym.

Gewürztraminer

wino białe, półsłodkie
Francja, Alzacja AOC
(gewütztraminer)

Bogaty, złożony bukiet – owocowy (mango, liczi, figi, morele, melon), kwiatowy (płatki róż) i przypraw korzennych (cynamon). Smak pełny, bogaty. W ustach rozwija się bardzo przyjemna, delikatna struktura smaków owocowo-korzenno-kwiatowych. Wino dobrze zharmonizowane i łagodne.

Wina czerwone

Messapi Primitivo

wino czerwone, wytrawne
Włochy, Apulia IGP
(primitivo)

Intensywny aromat, emanujący owocowością. Świetnie zbalansowane wino, pełne ciemnych owoców – wiśnie, jeżyny i maliny, w tle zauważalne nuty suszonych owoców i aromatycznych ziół.

Merlot Corvina

wino czerwone, półwytrawne
Włochy, Veneto IGP
(merlot, corvina)

Rubinowoczerwona barwa. Aromaty czerwonych owoców – głównie malin i truskawek. W ustach przyjemne, gładkie i łagodne, o owocowym charakterze. Łatwo pijalne, dobre wino towarzyskie.

AZABACHE Tempranillo

wino czerwone, wytrawne
Hiszpania, Rioja DOC
(tempranillo)

Żywa, czerwona barwa, mieni się fioletowo. Świetny potencjał aromatyczny, bogaty w niuanse owoców leśnych, truskawek i malin. W ustach bardzo owocowe, pełne, z dość żywymi, eleganckimi taninami. Apetyczne i trwałe; nisz dość długi, złożony i przyjemny.

Sweet Life Rosso

wino czerwone, półsłodkie
Włochy, Veneto
(sangiovese, corvina)

Rubinowoczerwona, piękna barwa. Aromaty czerwonych owoców – malin i truskawek. Przyjemne w ustach, pełne owoców i słodyczy. Świetne wino towarzyskie.